2× Hořké čokoládové pecky Sweet Fiber 800 pecky 800 g + 250 g mléčné zdarma
Dvě balení 800 g a mléčná 250 g jako dárek. Sweet Fiber je prebiotická vláknina – bez přidaného cukru, přirozeně slazeno a bohaté na vlákninu.
Detailní popis produktu
Co je Sweet Fiber čokoláda, proč je výjimečná?
Bez přidaného cukru
Díky naší patentované receptuře zachováváme sladkou chuť pomocí přírodní vlákniny namísto cukru.
Bez alergenů
Bez lepku, bez laktózy, bez sóji, bez palmového oleje, bez umělých konzervantů. Obsahuje jen to nejlepší!
Vhodné pro diabetiky
Skvělé pro ty, kteří si hlídají příjem cukru a glykemický index, nebo chtějí jen mlsat bez starostí.
Prebiotická vláknina z kořene čekanky
Čekanková vláknina je přírodní látka z kořene čekanky a je bohatá na rozpustnou vlákninu.
V čokoládách Sweet Fiber se používá jako alternativa cukru, protože přirozeně dodává sladkou chuť, ale zároveň má nižší vliv na hladinu krevního cukru. Funguje také jako prebiotikum, které podporuje růst prospěšných střevních bakterií a pomáhá zdravému trávení.
Díky čekankové vláknině je čokoláda lépe stravitelná, více zasytí a nezpůsobuje prudké výkyvy cukru v krvi. Je ideální volbou pro ty, kteří chtějí omezit cukr, ale nikoliv chuť.

Ingredience
Hořké čokoládové pecky bez přidaného cukru
Kakaová hmota, kakaové máslo, přírodní vláknina z kořene čekanky, přírodní kukuřičná vláknina, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkový extrakt.
Obsah kakaové sušiny v čokoládě neméně 70 %.
--
Mléčné čokoládové pecky bez přidaného cukru
Kakaové máslo, přírodní vláknina z kořene čekanky, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, přírodní kukučičná vláknina, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkový extrakt.
Obsah kakaové sušiny v čokoládě neméně 44 %.
Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.
Kalorické tabulky
Hořké čokoládové pecky bez přidaného cukru
| 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2296 kJ / 547 kcal |
| Tuky | 46 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 28 g |
| Sacharidy | 9 g |
| – z toho cukry | 3 g |
| Vláknina | 32.2 g |
| Bílkoviny | 6 g |
| Sůl | 0 g |
Balení: 800 g
--
Mléčné čokoládové pecky bez přidaného cukru
| 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2214 kJ / 531 kcal |
| Tuky | 42 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 14 g |
| – z toho cukry | 11 g |
| Vláknina | 32 g |
| Bílkoviny | 7 g |
| Sůl | 0.062 g |
Balení: 800 g
Mléčné čokoládové pecky bez přidaného cukru
| 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2214 kJ / 531 kcal |
| Tuky | 42 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 14 g |
| – z toho cukry | 11 g |
| Vláknina | 32 g |
| Bílkoviny | 7 g |
| Sůl | 0.062 g |
Balení: 250 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pecky bez přidaného cukru - Sweet Fiber |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.85 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





.jpg)


.jpg)