Ceremoniální kakao - kompletní kolekce
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
- Ceremoniální kakao Ivory Coast - 200g
- Ceremoniální kakao Mexico - 200g
- Ceremoniální kakao Papua New Guinea - 200g
.jpg)
🎁 Dárek: Struhadlo na čokoládu pro snadnou přípravu ceremoniálního nápoje
Detailní popis produktu
🍫 Vychutnejte si kakao v jeho nejautentičtější formě
Naše ceremoniální kakao Papua New Guinea je vyrobeno z ručně vybíraných kakaových bobů. Naše kakao se 100% čistým veganským složením bez cukru nepředstavuje pouze nápoj, představuje rituál, který probudí vaši energii a povzbudí vaši mysl.
Ingredience
Složení: Kakaová hmota (52 % kakaového másla)
Obsah kakaové sušiny v čokoládě neméně 100 %.
Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.
Kalorické tabulky
| 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2400 kJ / 580 kcal |
| Tuky | 52 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 32 g |
| Sacharidy | 8 g |
| – z toho cukry | 0.8 g |
| Bílkoviny | 12 g |
| Sůl | 0 g |
Balení: 200 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ceremoniální kakao |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







.jpg)