Mandle v mléčné čokoládě bez přidaného cukru
160g mandle v mléčné čokoládě 44% slazené přírodní vlákninou bez přidaného cukru
Detailní popis produktu
Co dělá Sweet Fiber čokoládu tak výjimečnou?
Bez přidaného cukru
Díky naší patentované receptuře zachováváme sladkou chuť pomocí přírodní vlákniny namísto cukru.
Čisté složení
Bílá a mléčná čokoláda obsahují jen MLÉKO. Hořká čokoláda je zcela bez alergenů.
Bez umělých sladidel
Bez umělých sladidel nebo cukerných alkoholů jako maltitol, stévie, isomalt a další
Vhodné pro diabetiky
Skvělé pro ty, kteří si hlídají příjem cukru nebo glykemický index.


Objevte naši rozmanitou nabídku čokolád bez přidaného cukru
Naše kolekce nabízí širokou škálu lahodných čokolád, které jsou pečlivě vytvořeny tak, aby uspokojily vaše chuťové buňky, a přitom byly bez přidaného cukru. Ať už preferujete plnou intenzitu hořké čokolády, krémovou jemnost bílé čokolády nebo klasickou chuť mléčné čokolády, v naší kolekci si každý najde to své.
- Hořká čokoláda bez přidaného cukru: vychutnejte si bohatou a intenzivní chuť hořké čokolády, vyrobené s použitím Sweet Fiber pro příjemný zážitek bez přidaného cukru.
- Mléčná čokoláda bez přidaného cukru: dopřejte si klasickou, krémovou chuť mléčné čokolády, vyrobené bez přidaného cukru, ale stále s tou jemnou lahodnou chutí.
- Bílá čokoláda bez přidaného cukru: užijte si hladkou a krémovou texturu naší bílé čokolády, přirozeně slazené Sweet Fiber, která poskytuje lahodnou chuť bez přidaného cukru.
- Ořechy v čokoládě bez přidaného cukru: mandle i lískové ořechy obalené naší Sweet Fiber čokoládou, přirozeně slazenou bez přidaného cukru.
- Čokoládové kousky bez přidaného cukru: ideální na rozpuštění i jako svačinka, nabízejí lahodnou sladkou chuť bez přidaného cukru pro každodenní využití.
- Nugát bez přidaného cukru: jemná a přirozená chuť bez zbytečností.
- Funkční čokoláda: čokoláda, která má něco navíc.
Ingredience
(67%) Kakaové máslo, přírodní vláknina z kořene čekanky, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, přírodní kukučičná vláknina, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkový extrakt, (33%) MANDLE, leštící látky (E414, E904).
Obsah kakaové sušiny v čokoládě neméně 44 %.
Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.
Kalorické tabulky
| 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2389 kJ / 553 kcal |
| Tuky | 46 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 16 g |
| Sacharidy | 16 g |
| – z toho cukry | 9 g |
| Vláknina | 32.2 g |
| Bílkoviny | 11 g |
| Sůl | <0 g |
Balení: 160 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokoláda |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 257855 |
| Hmotnost: | 160g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


.png?6870cd92)




.jpg)